PROJEKTOWANIE INTERFEJSÓW

Kiedy konsument korzysta po raz pierwszy z nowej aplikacji lub robi zakupy w nowym sklepie internetowym, jedną z najważniejszych rzeczy jest intuicyjność obsługi i swoboda korzystania przez niego ze wszystkich funkcji tych programów. Równie istotna jest estetyka projektu. Działamy z myślą o klientach naszych klientów i tworzymy atrakcyjne, graficzne interfejsy webowe, desktopowe i mobilne.

Interesujący wygląd na równi z użytecznością interfejsu ma wpływ na zachowanie użytkownika aplikacji czy klienta sklepu. To jeden z podstawowych czynników wchodzących w skład całościowej oceny jakości usługi i produktu. Projektujemy interfejsy, które zachęcają do zapoznawania się z zawartością oraz do zakupów.

Zaczynamy od szkiców i już na pierwszym etapie prac myślimy, jak scalać funkcjonalność z przyciągającymi wzrok elementami graficznymi. Tworzymy prototyp, który testujemy i optymalizujemy pod kątem użyteczności. Ostatecznie przekazujemy naszym klientom profesjonalny projekt interfejsu stanowiący najlepsze połączenie solidnej pracy programistycznej z oryginalną koncepcją graficzną.

Formularz

Rodzaj zlecenia: