Strony i portale internetowe

Strony i portale
internetowe

tworzenie stron www

Tworzone przez nas strony są nowoczesne, responsywne i funkcjonalne. Podejmujemy się wykonania zarówno prostych witryny, jak również rozbudowanych portali. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo badamy potrzeby klienta, poznajemy specyfikę branży i wymagania grupy docelowej. Pracujemy z systemami CMS (systemy zarządzania treścią) typu open source (Wordpress) jak i komercyjnymi (Kentico). Korzystamy z technologii takich jak: HTML 5, CSS 3, Javascript/jQuery, PHP + MySQL, C# + MS SQL oraz metodyki SCRUM w przypadku złożonych projektów.

 
Sklepy internetowe

Sklepy
internetowe

projektowanie sklepów internetowych

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o sprawdzone, dedykowane rozwiązania e-commerce, zarówno komercyjne (Sote), jak również typu open source (WooCommerce for Wordpress). Dbamy o to, aby były dopracowane wizualnie, łatwe w obsłudze dla administratora i przyjazne dla użytkowników końcowych. Realizujemy zlecenia zarówno z obszaru B2B, jak i B2C. Doradzamy klientom także z jakich narzędzi marketingu internetowego korzystać, aby osiągać jak najlepsze wyniki sprzedaży.

 
Landing pages

Landing
pages

projektowanie stron internetowych

Dobrze zaprojektowana Landing page to podstawa udanej kampanii reklamowej w Internecie. Jej główne zadanie zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Może to być rejestracja na naszej stronie, zebranie danych kontaktowych, rozpoczęcie zakupów lub tylko przekazanie informacji o akcji promocyjnej. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb klienta proponujemy najlepsze rozwiązanie.

 
Projektowanie interfejsów

Projektowanie
interfejsów

projektowanie interfejsów

Tworzymy graficzne interfejsy webowe, desktopowe i mobilne. Ich atrakcyjny wygląd i wysoka użyteczność mają ogromny wpływ na zachowanie klienta w aplikacji, czy też na stronie sklepu. Mogą zachęcić go zarówno do zapoznania się z zawartością, jak i do zakupu naszego produktu czy usługi. Prace rozpoczynamy od szkicu. Następnie powstaje prototyp, który testujemy i optymalizujemy pod kątem użyteczności, aby ostatecznie przekazać klientowi profesjonalny, ostateczny projekt interfejsu.

 
Integracja stron z zewnętrznymi systemami

Integracja stron
z zewnętrznymi
systemami

integracja stron www z  systemami zewnętrznymi

Opracowujemy dokumentację oraz przeprowadzamy pełną integrację pomiędzy tworzonymi przez nas stronami internetowymi a zewnętrznymi systemami, z których na co dzień korzystają nasi klienci. Przykładowo, rozwiązania takie pozwalają na zaprezentowanie w sklepie całej bieżącej oferty produktów dostępnych w magazynie bez jednoczesnej konieczności wprowadzania ich ręcznie.