ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań
projektowanie stron internetowych

Wielkopolska
SKOK

Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa to instytucja finansowa to posiadająca ponad 60 oddziałów w 5 województwach, której działalność opiera się na stale powiększanej liczbie członków. W ramach świadczonych usług udziela pożyczek, umożliwia zakładanie rachunków ROR oraz lokat terminowych. Członkowie mogą także nabyć ubezpieczenia oraz brać udział w programie Szybkiej Pomocy Prawnej.

www.wielkopolskaskok.pl

Projektowanie stron internetowych

Strony
i portale
internetowe

SEO - optymalizacja stron www

Audyty stron
i pozycjonowanie

 
Optymalizacja stron www dzięki Kentico CMS

CMS
Kentico

Wielkopolska SKOK zwróciła się do nas z zapytaniem o stworzenie strony internetowej, która będzie spełniała kryteria nowoczesnego medium do kontaktu z klientami. Ze względu na grupę docelową wymagania jakie zostały przed nami postawione obejmowały:

– przejrzysty i czytelny układ graficzny,
– łatwy dostęp do wszystkich informacji,
– dostosowanie strony do potrzeb osób słabowidzących,
– stworzenie wersji mobilnej zoptymalizowanej pod kątem objętości
(celem było ograniczenie liczby przesyłanych danych).

W krótkim okresie udało się wypracować przejrzystą architekturę informacji oraz stworzyć projekt graficzny odpowiadający potrzebom klienta oraz grupy docelowej. W ciągu dwóch miesięcy cała strona została zaprogramowana i działa do dnia dzisiejszego w oparciu o system zarządzania treścią Kentico CMS.

Po uruchomieniu rozpoczęliśmy prace związane z pozycjonowaniem oraz reklamowaniem strony. Reklama na rynkach finansowych wymaga utrzymania ciągłości prac i regularnej optymalizacji prowadzonych działań. W związku z faktem, że Wielkopolska SKOK często wprowadza do swojej oferty nowe produkty, zakres prowadzonych przez nas działań marketingowych stale rośnie.

optymalizacja stron www
pozycjonowanie stron teksty seo
agencja seo

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone