ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań
Pozycjonowanie i optymalizacja strony biura rachunkowego

Open Profit

Open Profit to biuro rachunkowe z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku oraz siedzibami w Poznaniu i Warszawie. Firma postawiła przed nami zadanie całkowitego odświeżenia wizerunku swojej marki poprzez stworzenie zupełnie nowej identyfikacji wizualnej i przygotowania skutecznej strategii promocji wśród klientów biznesowych. Usługi księgowe i finansowe biura miały zainteresować przede wszystkim więcej średnich i dużych przedsiębiorstw.

www.openprofit.pl

Projektowanie logo firmy

Projekty
logo i CI

Projektowanie stron internetowych

Strony
i portale
internetowe

 
Obsługa i prowadzenie stron na Facebooku

Portale
Społecznościowe

SEO - optymalizacja stron www

Audyt stron i
pozycjonowanie

Zaczęliśmy od opracowania idei dla nowej strony internetowej, która prezentowałaby wszystkie wartości Open Profitu w nowym świetle. Z zamysłem miały być oczywiście spójne pozostałe narzędzia promocji. Zdecydowaliśmy się na odcięcie od wszelkich najbardziej oczywistych skojarzeń z księgowością i zaproponowaliśmy klientowi koncepcję kreatywną skupioną wokół obrazów kosmosu jako metafory osiągania ambitnych celów. Osią strategii stało się hasło „Przekraczamy granice księgowości”.

W ciągu kilku tygodni zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy oryginalną witrynę internetową, która w swojej konstrukcji i prezencji wyróżnia się na tle wielu szablonowych stron firm z branży księgowej.

Projektowanie logo firmy księgowej
Seo copywriting i materiały

Openprofit.pl cieszy wzrok swoją estetyką, intryguje ruchomymi elementami (lecz dzięki zastosowanym rozwiązaniom ładuje się szybko) i przede wszystkim niesie spójny przekaz na temat firmowej oferty i wartości Open Profitu.

Po starcie strony rozpoczęliśmy od razu kolejne działania promocyjne i pozycjonujące. Przygotowaliśmy kampanie AdWords skierowane do pracodawców poszukujących odpowiedzi na pytania związane z rachunkowością oraz podatkowo-prawną stroną prowadzenia przedsiębiorstwa. Odświeżyliśmy profile firmy w mediach społecznościowych i prowadzimy je pod kątem zwiększania ruchu na stronie oraz promocji oferty biznesowej Open Profit.

pozycjonowanie stron w google poprzedzone materiałami
Tworzenie stron www na każde urządzenie

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone