Strony i portale internetowe

Tworzymy od podstaw nowoczesne, funkcjonalne i responsywne strony internetowe. Projektujemy je od poziomu ogólnej koncepcji po wykończenie najdrobniejszych detali, tak by witryna odpowiadała najwyższym standardom od strony graficznej i programistycznej. Najpierw zapoznajemy się szczegółowo z oczekiwaniami klienta oraz specyfiką branży i jej bieżącymi trendami oraz grupą docelową, następnie proponujemy najlepszy projekt. Oferujemy wykonanie zarówno prostych, statycznych stron produktowych, jak i rozbudowanych serwisów opartych o systemy zarządzania treścią.

Mamy doświadczenie w pracy z systemami CMS (systemy zarządzania treścią) typu open source (Wordpress) i komercyjnymi (Kentico). Tworzymy praktyczne serwisy internetowe w taki sposób, aby klient mógł samodzielnie umieszczać w nich nowe treści po zakończeniu naszych prac. Dbamy o prawidłowe działanie oraz konserwację i bezpieczeństwo zaplecza informatycznego strony i zapewniamy kompletną i spójną szatę graficzną witryny. Chętnie podejmujemy się tworzenia i wdrażania kreatywnych, oryginalnych i niestandardowych projektów.

Serwisy wykonujemy w oparciu o HTML 5, CSS 3 wzbogacony o Javascript w postaci jQuery, warstwę aplikacyjną opieramy najczęściej o PHP + MySQL, C# + MS SQL. Wyboru technologii dokonujemy zależnie od specyfiki projektu. Szkolimy klientów w zakresie obsługi wdrożonych systemów, aby mogli samodzielnie w pełni korzystać ze wszystkich ich funkcji.

Tworzenie stron www opartych na Kentico CMS

Formularz

Rodzaj zlecenia: