SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy dla klientów nowoczesne sklepy internetowe. Pełna automatyzacja procesów sprzedaży przekłada się wprost na niższe koszty uruchomienia i utrzymania biznesu. Ta relacja czyni handel elektroniczny praktycznym rozwiązaniem zarówno dla małych przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność, jak i większych firm poszerzających swój rynek o sprzedaż internetową.

Pracujemy z myślą o wygodzie administratorów i użytkowników końcowych, oferując wam wizualnie dopracowane i wygodne w obsłudze (dla sprzedawców i klientów) sklepy internetowe o wysokiej funkcjonalności. W pracy opieramy się na sprawdzonych i skutecznych, dedykowanych rozwiązaniach e-commerce. Mamy doświadczenie zarówno z oprogramowaniem komercyjnym (Sote), jak i programami typu open source (WooCommerce dla Wordpress). Realizujemy zlecenia z obszaru B2B oraz B2C i doradzamy, z jakich narzędzi marketingowych warto korzystać, aby osiągać jak najlepsze wyniki sprzedaży.

W efekcie końcowym klient otrzymuje gotowy do obsługi zamówień sklep internetowy z prostą funkcją dodawania i edycji produktów, atrakcyjną prezentacją produktów (opisy i galerie zdjęć) pogrupowanych na dowolną ilość kategorii i podkategorii, wyszukiwarką produktów, możliwością integracji koszyka z kontem klienta oraz masą innych wygodnych opcji.

 

Formularz

Rodzaj zlecenia: