LANDING PAGES

Doprowadzenie ruchu na stronę dzięki sprawnie przeprowadzonej kampanii reklamowej w internecie to nie wszystko. Interesuje nas efekt końcowy, czyli wywołanie określonej akcji użytkownika. Dlatego dobrze zaprojektowane landing pages są podstawą każdej udanej akcji reklamowej w internecie.

Przygotowujemy strony docelowe, do których prowadzą linki kampanii (tekstowych czy banerowych). Funkcja takiej strony zależy od charakteru działalności klienta i bezpośredniego celu prowadzonej kampanii. Landing page może być stroną rejestracji w serwisie, może służyć do zbierania danych kontaktowych potencjalnych klientów, zachęcać do zakupów w sklepie internetowym lub po prostu informować o nowej akcji promocyjnej.

Przygotowanie takiej strony zaczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb i oczekiwań naszego klienta względem planowanej kampanii, następnie proponujemy zbudowanie strony docelowej, która zapewni prowadzonym działaniom jak największą efektywność. Możemy budować landing pages, które intrygują, zaskakują, bawią, angażują.

Formularz

Rodzaj zlecenia: