KAMPANIE REKLAMOWE 

Planujemy, przygotowujemy oraz prowadzimy skuteczne kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w internecie. Organizujemy spójne działania marketingowe na kilku frontach jednocześnie i korzystamy z różnych narzędzi promocji w sieci. Przede wszystkim polegamy na reklamach graficznych i tekstowych w wyszukiwarkach (Google AdWords) oraz portalach społecznościowych (Facebook). Mamy też doświadczenie w prowadzeniu kampanii remarketingowych (zachęcających do powrotu lub dokończenia zakupów), skierowanych do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili strony klientów. 

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google to najszybszy sposób na zaistnienie w sieci. Efekty pozycjonowania strony widoczne są po kilku tygodniach, reklamy w systemie AdWords przynoszą ruch na stronie niemal natychmiastowo. Zaletą kampanii AdWords jest płatność za efekt, czyli za kliknięcia, a nie wyświetlenia reklamy. Częścią naszych usług jest przygotowanie atrakcyjnych tekstów reklamowych lub banerów, dobór najlepszych słów kluczowych, dostosowanie stawek za kliknięcie, a następnie śledzenie wyników i wprowadzanie bieżących poprawek (dodawanie słów kluczowych, regulacja stawek) w taki sposób, aby kampania osiągała jak najwyższy CTR (współczynnik kliknięć) jak najniższym kosztem.  Posiadamy certyfikaty AdWords i przygotowaliśmy już łącznie ponad 4000 reklam, które przyniosły stronom naszych klientów ponad milion kliknięć.

Uzupełniająco oferujemy kampanie w serwisach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku. Możliwość tworzenia przekazów graficznych i bardzo precyzyjnego kierowania reklamy do określonych docelowych grup konsumentów przy pomocy tego portalu, czyni go wyjątkowo popularnym narzędziem marketingu. W ramach naszych usług tworzymy teksty i banery reklamowe oraz dobieramy spośród użytkowników serwisu optymalną grupę docelową potencjalnie zainteresowanych konsumentów. 

Formularz

Rodzaj zlecenia: