E-PR, CZYLI KREOWANIE WIZERUNKU W SIECI 

Najpierw słuchamy wytycznych klientów, co do tego, w jaki sposób ich firma ma być postrzegana w sieci, następnie wdrażamy rozwiązania, korzystając z różnych narzędzi komunikacji. Podejmujemy się zarówno budowania od zera pozytywnego wizerunku nowych, nieznanych marek, jak i odświeżania w oczach klientów oblicza istniejących firm. 

Dbamy o relację klienta z zewnętrznymi środkami przekazu. Przygotowujemy i rozsyłamy komunikaty dla mediów tradycyjnych i elektronicznych, przez pryzmat których kształtuje się wizerunek marki. Stale rozszerzamy bazę swoich kontaktów medialnych, pozyskujemy do współpracy najpoczytniejszych blogerów i autorów stron o tematyce zbliżonej ofercie naszych klientów. Tworzymy wirtualne wizytówki w najpopularniejszych mediach. 

Zwiększamy rozpoznawalność marki, zasiewając pozytywny przekaz w różnych zakątkach internetu. Dbamy o kontekst, w jakim pojawiają się informacje o firmie klienta, kontaktujemy się z mediami w jego imieniu. Doradzamy oraz pomagamy stabilizować sytuację w przypadku pojawienia się kryzysów medialnych. 

Formularz

Rodzaj zlecenia: