COPYWRITING SEO 

Treści na stronie internetowej są istotne z kilku powodów. Dobrze przygotowane teksty angażują odbiorców i pomagają podnieść pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych. Tworzymy atrakcyjne, odpowiednio nasycone słowami kluczowymi opisy produktów i usług oraz hasła reklamowe i artykuły sponsorowane, które podnoszą ranking strony, a zarazem bezpośrednio wpływają pozytywnie na potencjalnych klientów. 

W pierwszej kolejności przeprowadzamy analizę fraz kluczowych, jakich należy użyć, aby pozwolić się odnaleźć internautom, następnie tworzymy wokół tych fraz interesujące, unikalne teksty, które zainteresują użytkowników i będą spełniać wyznaczone przez naszych klientów cele (reklama, informacja, zwiększenie sprzedaży, poprawa wizerunku). 

Content marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się dziś form promocji. Jego istotą jest dostarczenie klientowi treści, które uzna za przydatne. Pewna wartość dodana do reklamowego charakteru przekazu. Do tworzenia tekstów podchodzimy z myślą o korzyściach naszych klientów oraz korzyściach ich klientów. 

Formularz

Rodzaj zlecenia: