PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE 

Zakładamy, prowadzimy i optymalizujemy pod kątem widoczności i efektywności profile firmowe na najpopularniejszych serwisach społecznościowych, jak Facebook, Google +, Twitter czy LinkedIn. W pełni wykorzystujemy marketingowe możliwości, jakie daje obecność na tych portalach. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji. Pozyskujemy w ten sposób dla firm nowych klientów i sympatyków oraz dbamy o utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami. 

Pomysłowo prowadzony profil w mediach społecznościowych musi przede wszystkim angażować odbiorców. To ważny element budowy wizerunku marki wśród wybranej społeczności. Tworzymy i dostarczamy ciekawe treści na profile i podnosimy wartość publikacji, zwiększając aktywność użytkowników poprzez zapraszanie ich do dyskusji, zachęcanie do wyrażania opinii oraz wchodzenie w interakcje czy organizowanie atrakcyjnych konkursów. Przeprowadzamy też kampanie reklamowe adresowane do ściśle określonej grupy docelowej użytkowników. 

Profil firmowy w serwisie społecznościowym jest jak ludzka twarz marki i tak go traktujemy. Korzystamy z marketingowego potencjału tych mediów, ale także myślimy o nich jako o pierwszej linii kontaktu z konsumentem, troszcząc się o przyjacielskie relacje z klientami firmy. 

Formularz

Rodzaj zlecenia: