Kampanie reklamowe

Kampanie
reklamowe

Kampanie reklamowe w Internecie

Planujemy, przygotowujemy oraz przeprowadzamy skuteczne kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w Internecie. Tworzymy oraz efektywnie zarządzamy reklamami graficznymi i tekstowymi w wyszukiwarkach (Google), na stronach oraz portalach społecznościowych (Facebook). Posiadamy także doświadczenie w prowadzeniu kampanii remarketingowych skierowanych do osób, które odwiedziły wcześniej strony naszych klientów.

 
Portale Społecznościowe

Portale
społecznościowe

Obsługa profili i stron na Facebooku

Zakładamy, prowadzimy i optymalizujemy profile na portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn i wielu innych. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji, dzięki którym pozyskiwani są nowi klienci. Budujemy pozytywny wizerunek marek i firm pośród wybranej społeczności. Przeprowadzamy również kampanie reklamowe adresowane do ściśle określonej grupy docelowej spośród użytkowników mediów społecznościowych.

 
Audyty stron i pozycjonowanie

Audyty stron
i pozycjonowanie

SEO

Optymalizujemy strony zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. przeprowadzamy audyty oraz tworzymy rekomendacje naprawy wszystkich znalezionych błędów. razem z naszymi klientami opracowujemy oraz realizujemy strategię budowania wartościowych treści oraz promowania strony w serwisach zewnętrznych. naszym celem w przypadku pozycjonowania jest zwiększenie popularności serwisu lub sklepu klienta w sieci, co przekłada się pozytywnie na ruch na stronie.

 
E-PR

e-PR,
czyli kreowanie wizerunku w sieci

E PR - public relations w internecie

Zaczynamy od listy wytycznych oraz planów ich wdrożenia w zakresie kreowania wizerunku firmy lub marki w Internecie. Przygotowujemy komunikaty wysyłane do mediów tradycyjnych oraz elektronicznych. Pozyskujemy do współpracy autorów najpoczytniejszych blogów i stron o tematyce zbliżonej do oferty naszych klientów. Tworzymy wirtualne wizytówki w najpopularniejszych mediach. Doradzamy oraz pomagamy w przypadku wystąpienia kryzysów komunikacyjnych w mediach.

 
Strategie marketingowe

Strategie
marketingowe

E Marketing - marketing internetowy

Na podstawie informacji dostarczonych od klientów przygotowujemy skuteczne i optymalne strategie marketingowe zawierające zbiór porad oraz wytycznych jak skutecznie prowadzić biznes w Internecie oraz poza nim. Analizujemy dziesiątki czynników, które mają wpływ na osiągnięcie sukcesu, weryfikujemy wyniki wspólnie z klientem i proponujemy optymalne rozwiązania, których celem jest zainteresowanie ofertą oraz zwiększenie sprzedaży.

 
Analiza ruchu i widocznosci marki

Analiza ruchu
i widoczności marki
w Internecie

Analiza ruchu na stronie

Dzięki narzędziom takim jak Google Analytics® , Google Webmaster Tools® oraz wielu innym przeprowadzamy kompleksowe analizy pochodzenia ruchu na stronie klienta i efektywności prowadzonych kampanii reklamowych. Przygotowujemy raporty, które szczegółowo omawiamy z klientem, a następnie wskazujemy ścieżki jakimi należy podążać w celu maksymalizacji zysków oraz pozyskiwania nowych klientów.

 
Copywriting SEO

Copywriting
SEO

SEO Copywriting

Treść na stronie internetowej wpływa zarówno na zaangażowanie odbiorców, jak również na pozycję strony w wyszukiwarkach. Właściwie przygotowana decyduje w dużym stopniu o jej sukcesie. Przygotowując teksty przeprowadzamy w pierwszej kolejności analizę fraz kluczowych, jakich należy użyć - optymalnych zarówno z punktu widzenia czytających je użytkowników, jak i wyszukiwarek. Następnie przystępujemy do pisania tekstów, które spełniają konkretne, wyznaczone przez klienta cele (reklama, sprzedaż, poprawa wizerunku).