Projekty logo i CI

Projekty
logo i CI

Projektowanie logo firmy

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie w kreowaniu wizerunku rynkowego. Jej najważniejszym elementem jest logo. Spójna i oryginalna koncepcja graficzna służy do podkreślenia osobowości i charakteru firmy. Pozwala jej wyróżnić się na tle konkurencji. Po otrzymaniu briefu od klienta przystępujemy do kilkuetapowej pracy. Przedstawiamy klientowi kilka propozycji. Nad wybraną pracujemy do momentu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu końcowego.

 
Materiały reklamowe (POS)

Materiały reklamowe (POS)

Projektowanie materiałów reklamowych

Przemyślana i oryginalna ekspozycja produktu, dobrze zaprojektowane i umiejscowione materiały promocyjne to czynniki, które mają duży wpływ na decyzje konsumenckie. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania wspierające sprzedaż takie jak: ulotki, katalogi, podręczniki dla sprzedawców, standy reklamowe, Digital POS i wiele innych. Tworzone przez nas projekty są estetyczne oraz spójne z identyfikacją wizualną firmy.

 
Animacje 2D/3D

Animacje
2D/3D

Tworzenie animacja na strony www

Animacja to doskonałe narzędzie do tworzenia kreacji przekraczających wyobraźnię odbiorców. Wyzwala dużo większe emocje niż statyczny obraz, tworząc tym samym długotrwałą więź z konsumentem. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje stworzenia scenariusza, na podstawie którego powstaje storyboard i ostatecznie finalny produkt. Tworzymy zarówno animacje na potrzeby kampanii reklamowych, jak również proste prezentacje produktów czy usług.

 
Prezentacje firmowe

Prezentacje
firmowe

Tworzenie prezentacji firmowych

Prezentacja to jedno z podstawowych narzędzi do prezentacji produktów lub usług na konferencji, targach, czy też na naszej stronie internetowej. W zależności od przeznaczenia możemy stworzyć ją w dowolnej formie graficznej - multimedialną lub przykładowo w postaci pliku PDF lub Microsoft PowerPoint. Przy jej tworzeniu wykorzystujemy zarówno materiały własne, jak i te otrzymane od klienta.