ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań
Tworzenie stron www

Małpka Express

Małpka Express to jedna z największych w Polsce sieci małych sklepów spożywczych typu convenience store, która działa na rynku od 2012 roku i w jej skład wchodzi ponad 300 punktów sprzedaży. Firma przedstawiła nam dane na temat swojej grupy docelowej klientów i główne założenia reklamowe oraz postawiła przed nami zadanie wykreowania nowej idei marketingu internetowego, która zwiększy zainteresowanie siecią i wpłynie pozytywnie na wizerunek marki. Naszymi najważniejszymi celami było stworzenie nowej witryny internetowej firmy, zwiększenie liczby jej odwiedzin oraz wzrost zaangażowania fanów Małpki Express w mediach społecznościowych. Zobacz więcej: www.malpkaexpress.pl

Projektowanie stron internetowych

Strony
i portale
internetowe

Tworzenie animacji na stronie

Animacje
2D

 
Tworzenie stron www opartych na Wordpressie

CMS
Wordpress

SEO - optymalizacja stron www

SEO

 
Obsługa i prowadzenie stron na Facebooku

Facebook

Zaproponowaliśmy firmie zupełnie nową koncepcję komunikacji w sieci, opartą na trzech wymyślonych przez nas brand heroes o unikalnych osobowościach, temperamentach, zainteresowaniach i idiolektach. Wykreowane przez nas postacie, czyli Emilia, Tymon i Filip – trójka małpich współlokatorów – stały się atrakcją nowej witryny internetowej oraz awatarami marki na jej profilu na Facebooku.

Strona internetowa klienta została całkowicie przebudowana. Jest obecnie responsywna, znacznie bardziej interaktywna, przejrzysta i atrakcyjna wizualnie. Wyposażyliśmy ją w nowe funkcje, jak bardziej rozbudowana mapa sklepów, animacje i formularze dla potencjalnych współpracowników sieci. Raz w miesiącu zamieszczamy na stronie ręcznie rysowany komiks z udziałem Emilii, Tymona i Filipa, a użytkownicy strony mogą tworzyć własne paski komiksowe przy pomocy kreatora stworzonego z wykorzystaniem jQuery i CANVAS.

Osią komunikacji marki na Facebooku stały się posty pisane z perspektywy stworzonych przez nas brand heroes, żartobliwie odnoszące się do aktualnych wydarzeń, zachęcające do udziału w drobnych konkursach i zabawach.

E PR optymalizacja stron www

Choć koncept komunikacji z klientami poprzez awatar marki nie jest nowy, to oryginalne w naszej koncepcji jest przeniesienie relacji bohaterów znanych z komiksów na grunt mediów społecznościowych poprzez wymiany zdań między nimi. Nadaje to całej komunikacji realizmu i spotyka z pozytywnym odbiorem użytkowników, którzy chętnie wchodzą w interakcję nie z samą marką Małpka Express, ale poszczególnymi jej bohaterami. W ciągu pierwszych miesięcy prowadzenia przez nas fanpage'a sieci zaobserwowaliśmy prawie sześciotysięczny przyrost liczby fanów, ponad dwukrotny wzrost zasięgów organicznych postów oraz zwiększenie łącznej liczby komentarzy i polubień do ponad tysiąca miesięcznie, a także spadek negatywnych wypowiedzi na temat marki na Facebooku.

pozycjonowanie i optymalizacja
pozycjonowanie poznań

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone