ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań
Tworzenie reklamy kontekstowej dla Biletomat

BILETOMAT.PL

Biletomat.pl to nowoczesna strona z systemem sprzedaży biletów na wydarzenia muzyczne, sportowe i kulturalne. Istniejący od ponad roku portal stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc wśród osób zainteresowanych ciekawymi eventami w naszym kraju. Za Biletomat.pl odpowiadają osoby, które od ponad 10 lat prowadzą Muno.pl – najpopularniejszy portal o muzyce elektronicznej i alternatywnej w Polsce.

www.biletomat.pl

Obsługa i prowadzenie stron na Facebooku

Portale
społecznościowe

Reklama Google - linki sponsorowane

Kampanie
Google

 
SEO - optymalizacja stron www

Audyty stron
i pozycjonowanie

E-PR - kampanie wizerunkowe w internecie

e-PR
i kreowanie wizerunku

 
Budowanie sieci afiliacyjnych

Sieci
afiliacyjne

Kampanie reklamowe Adwords

Kampanie
reklamowe

Współpraca z portalem Biletomat.pl od samego początku była dużym wyzwaniem. Klient postawił przed nami dwa zadania: wypromowanie strony jako miejsca, w którym można kupić bilety na wiele ciekawych wydarzeń muzycznych i kulturalnych m.in. poprzez organizację konkursów, w których do wygrania są wejściówki oraz stały rozwój sieci afiliacyjnej, przez którą Biletomat.pl sprzedaje bilety.

Współpracę, która trwa do dziś, rozpoczęliśmy od przygotowania rekomendacji dotyczących optymalizacji strony zarówno dla użytkowników jak i dla wyszukiwarek internetowych. Stale analizujemy portale regionalne, strony prezentujące wybrane gatunki muzyczne, strony lifestylowe oraz blogi poświęcone wybranym artystom. Budujemy bazę afiliantów. Na rozesłane oferty współpracy odpowiedziało pozytywnie kilkadziesiąt portali internetowych, które obecnie w ramach programu partnerskiego pośredniczą w sprzedaży biletów na imprezy dostępne na Biletomat.pl.

Przygotowaliśmy oraz przeprowadziliśmy ponad 130 kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google, które łącznie wygenerowały ponad 1,2 mln wyświetleń. Uczestniczyliśmy w promowaniu kilkudziesięciu wydarzeń muzycznych (koncerty oraz festiwale) m.in. wysyłając wiadomości do wyselekcjonowanych portali oraz serwisów.

Kampanie Adwords dla klienta
Reklama Google dla Biletomat

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone