ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań
Tworzenie stron www

Auditoria

Auditoria to firma zajmująca się przeprowadzaniem audytów legalności oprogramowania i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie dla niej całkowicie nowej strony internetowej z wykorzystaniem oryginalnej koncepcji wizualnej. Największe wyzwanie stanowiło przedstawienie tego trudnego i niewdzięcznego do wizualizacji tematu w prosty i przystępny sposób.

www.auditoria.pl

Projektowanie stron internetowych

Strony
i portale
internetowe

Animacje na stronie

Animacje
2D

 
Optymalizacja stron www dzięki Kentico CMS

CMS
Kentico

Zgodnie z wytycznymi klienta, który pokłada zaufanie w oprogramowaniu Microsoft, stworzyliśmy rozbudowany strukturalnie serwis w oparciu o system Kentico.

Architektura nowej strony została pomyślana w taki sposób, aby jej użytkownik mógł w szybki i wygodny sposób odnaleźć poszukiwaną informację, co jest niezwykle nieistotne w przypadku firmy oferującej taką ilość usług jak Auditoria. Celem optymalizacji kodu przy tworzeniu witryny wykorzystano ASP.NET MVC.

Projektowanie interfejsów

Wizualny styl i koloryt Auditoria.pl nawiązują do najnowszych trendów projektowania, polegając na koncepcji flat design i grafikach wektorowych. Użyte ikony w czytelny i prosty sposób odwołują się do zakresu oferowanych przez firmę usług.

Klient położył duży nacisk na konieczność dobrej prezencji serwisu na urządzeniach mobilnych, stworzyliśmy więc stronę w pełni responsywną i równie funkcjonalną na ekranie monitora, co tabletu i telefonu.

Projektowanie graficzne
Optymalizacja seo
Projektowanie logo firmy
Projektowanie stron internetowych

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone